Noclegi Słowacja
Narty

Strona główna Rezerwacja Słoneczny brzeg Bułgaria 2010 Kontakt

Miejscowość:
Nocleg:


Aquaparki
Szukasz noclegu na Słowacji ?
Wyślij zapytanie ofertowe
Miejscowości
Bańska Bystrzyca
Bańska Szczawnica
Bardejów
Bratysława
Chopok Jasna
Dolny Kubin
Donovaly
Fatra
Keżmarok
Krompachy
Kupele
Liptowski Mikulasz
Liptowski Jan
Liptowski Hradok
Tatrzanska Lomnica
Oscadnica
Piestany
Poprad
Rużomberok
Turczanskie Teplice
Rajeckie Teplice
Trenczynskie Teplice
Terchova
Vratna
Zdiar
Zuberec


noclegi
    

CKK Jaris z siedzibą we Vutkach w Słowacji, pragnie przedstawić swoją ofertę dotyczącą organizacji pobytów na terenie Republiki Słowackiej. Jako Biuro Podróży - touroperator posiadamy wszelkie uprawnienia oraz gwarancje na działalność w sektorze turystyki przyjazdowej i wyjazdowej na terenie Słowacji.

Na naszą ofertę składa się: kompleksowa organizacja - obsługa grup i osób indywidualnych podczas pobytu na Słowacji.

Dysponujemy dużą bazą sprawdzonych ofert noclegowych o różnorodnym standardzie. Współpracujemy z przewoźnikami posiadajacymi autokary i busy oraz firmami ubezpieczeniowymi oferującymi ubezpieczenia górskie.

Wychodząc na przeciw różnorodnym potrzebom zarówno grup szkolnych, młodzieży studenckiej, rodzin jak i seniorów, jesteśmy w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów.

Naszą firmę tworzą sympatyczni, pełni energii, młodzi ludzie, którzy sprawnie i z chęcia potrafią pomóc w rozwiązaniu przeróżnych spraw (problemów) Pragniemy podkreślić, że zawsze dokładamy wszelkich starań, aby nasze ceny pozostawały konkurencyjne na rynku turystycznym.

Jesteśmy otwarci na realizację Państwa wszelkich zamówień i życzeń w zakresie naszej oferty turystycznej oraz liczymy na podjęcie stałej i owocnej współpracy.