Noclegi Słowacja
Narty

Strona główna Rezerwacja Słoneczny brzeg Bułgaria 2010 Kontakt

Miejscowość:
Nocleg:


Aquaparki
Szukasz noclegu na Słowacji ?
Wyślij zapytanie ofertowe
Miejscowości
Bańska Bystrzyca
Bańska Szczawnica
Bardejów
Bratysława
Chopok Jasna
Dolny Kubin
Donovaly
Fatra
Keżmarok
Krompachy
Kupele
Liptowski Mikulasz
Liptowski Jan
Liptowski Hradok
Tatrzanska Lomnica
Oscadnica
Piestany
Poprad
Rużomberok
Turczanskie Teplice
Rajeckie Teplice
Trenczynskie Teplice
Terchova
Vratna
Zdiar
Zuberec


noclegi
    
Besenova
INFORMACJIE
Kod oferty: skbes02
Położenie: Hotel mieści się w Liptovie na końcu wsi Bešeňová w pobliżu znanych kąpielisk termalnych. Bliska odległość do Niskich i Wysokich Tatr, źródeł termalnych, Liptovskiej Mary tworzą doskonałe warunki dla celów turystycznych. Hotel jest położony zaledwie 400 m od kompleksu Thermal Park Bešeňová, który dzięki leczniczym właściwościom termalnych wód, jest doskonałym miejscem dla relaksu i regeneracji organizmu.
Obiekt: Hotel posiada 15 pokoi 2-osobowych, 3 pokoje 3-osobowe, 3 studia i 2 luksusowe dwupoziomowe apartamenty z możliwością 1 lub 2 dostawek, w sumie 49 łóżek i 28 dostawek. Pokoje wyposażone są w łazienkę z prysznicem lub wanną, wc, tv sat, radio-budzik, telefon z bezpośrednim wyjściem, Internet, minibar, lodówka. Pokoje mają balkony. W studiach i apartamentach do dyspozycji gości jest aneks kuchenny i jadalny dla 4 osób. Dwupoziomowe apartamenty mają 2 łazienki, z czego jedna jest wyposażona w wannę z masażem. W obiekcie znajduje się centrum relaksu z wanną whirpool, sauną parową z aromaterapią, hydromasaże, fińska sauna i wiele innych rodzajów masaży. Hotel posiada salę konferencyjną do 60 osób, salę do 30 osób, prywatną salę do 16 osób. Za dodatkową opłatą można skorzystać z projektora, kamery, mikrofonu, video. 200 m od hotelu znajduje się symulator do gry w golfa. Zakwaterowanie: Hotel do dyspozycji gości oddaje pokoje 2- i 3–osobowe, studia i apartamenty.
W cenie: Zakwaterowanie, opłata klimatyczna i parking w cenie. W cenie również Internet, rezerwacja taksówek, poranne budzenie oraz skrytka na kosztowności. Możliwość wykupienia posiłków na miejscu (śniadania, HB lub pełne wyżywienie). Możliwość korzystania za dodatkową opłatą z kortu tenisowego, uniwersalnego boiska (piłka nożna, koszykówka, siatkówka), tenisa stołowego, bilardu, darta. Wypożyczalnia rowerów, nart i sprzętu sportowego. Pensjonat przyjmuje gości z psami (dodatkowa opłata).
Do centrum: 200 m
Do basenów termalnych: 400 m
Do wyciągów: 12 km
Terminy i ceny:
Ceny w zależności od terminu (poza sezonem, sezon, główny sezon):

Pokój 2-osobowy z łazienką - od 1780 skk do 2460 skk/pokój
Pokój 1-osobowy z łazienką - od 2200 skk do 3040 skk/pokój
Studio 2-osobowe - od 2000 skk do 2730 skk/pokój
Pokój 3-osobowy z łazienką - od 2400 skk do 3240 skk/pokój
Apartament 2-osobowy - od 2720 skk do 3720 skk/pokój

Dostawka - od 530 do 660 skk/noc
Pies - 250 skk/noc

Dzieci do lat 3 bezpłatnie.
Termin: -     Liczba osób: w tym dzieci w wieku
Uwagi/zapytanie:
Imię i Nazwisko:     Email:     Telefon: